JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

Tvorba věnovaná DĚTEM

 

DĚTSKÁ TVORBA

Potenciál DĚTSKÉHO věku je naprosto ÚŽASNÝ v tom, že děti ještě „VĚDÍ“ neb nestihli zapomenout, jsou ve spojení se svou INTUICÍ, jejich myšlenky jsou nezatížené logikou a analytickým myšlením, jsou OPRAVDOVÉ, bezelstné, věřící v pohádkově dobré konce. Vše zmíněné bylo jedním z důvodů, proč jsem se rozhodla část své tvorby věnovat DĚTEM a podpořit v nich tento přirozený potenciál a naučit je s ním pracovat. Vše „se děje“ na základě pouhého vnímání barevných obrázků a slov v podobě doprovodných pozitivních textů a pohádek.

Jak úžasné by bylo, ujasnit si již v DĚTSTVÍ platné a fungující, že „JEN JÁ JSEM TEN, KDO ŘÍDÍ A OVLIVŇUJE MŮJ VLASTNÍ ŽIVOT“ a jak podstatná jsou pro vývoj našeho života SLOVA a MYŠLENKY, které vyslovujeme, píšeme nebo si je pouze myslíme.

Jsem přesvědčená, že podpoříme-li v dětech již od malička přirozeným způsobem, bez „tlačení na pilu“ prostor jejich osobní jedinečnosti a projevu, sebe-úctu a důvěru ve vlastní hodnoty, pak v nich otevřeme vědomí INTUICE, která automaticky spustí proces „správných“ voleb, bezpečí, radosti a naplnění.

„Dospěláci, zkuste si vzpomenout, co vás v dětství bavilo, čemu jste se věnovali, budete-li se podobným oborům věnovat i v dospělosti je velká pravděpodobnost, že v nich budete úspěšní“.

 

DĚTEM s LÁSKOU

Jana Kateřina Kastnerová

TOPlist

aktualizováno: 25.11.2020 20:39:14