JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

tisk na plátno 100x90cm


Řazení podle: 
celkem 2 položky

4 200,-
dostupnost: 3 dny

... PŘIJETÍ, ODPUŠTĚNÍ, UVOLNĚNÍ, ... - REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO NATAŽENÉ NA RÁMU 100X90CM, BEZ KŘIŠŤÁLŮ (NA DOTAZ JE MOŽNO KŘIŠŤÁLKY DOPLNIT)

Obraz s osobní informací a meditací slov v posloupnosti PŘIJETÍ, ODPUŠTĚNÍ A UVOLNĚNÍ se závěrem beru si zpět všechnu svou sílu.

4 200,-
dostupnost: 3 dny

... SLUNEČNÍ ANDĚLÉ - KŘIŠŤÁLOVÁ KRAJINA - LÁSKA, RADOST, NAPLNĚNÍ ... - REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO NATAŽENÉ NA RÁMU 100X90CM, BEZ KŘIŠŤÁLŮ (NA DOTAZ JE MOŽNO KŘIŠŤÁLKY DOPLNIT)

Symbolický obraz s volnou energií odnášející do středu SLUNCE se záměrem prosvětlit a prohřát srdíčko, celé tělo i duši. S LÁSKOU a OBEJMUTÍM blahodárně působí zejména na 3. čakru - Tvé SLUNCE, Tvé CENTRUM SÍLY. Je laskavým připomenutím všudypřítomné LÁSKY, RADOSTI pramenící z NAPLNĚNÍ toho co máš rád, co tě povznese nad realitu času, co si přeješ a po čem toužíš.

Žlutá barva svými pozitivními vibracemi rozjasňuje, povzbuzuje, zahřívá, radostní a přináší chuť do života. Symbolizuje moudrost, kreativitu, představivost, uvolnění a svobodu. Podporuje paměť, nervy a schopnost učit se. Drobné křišťálky na obraze umocňují jednoznačnost záměrů, jejich hloubku, světlo, jas a ryzost. MOTÝLI symbolizující RADOST, LEHKOST a NADHLED.

TOPlist

aktualizováno: 29.09.2020 21:43:35