JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

tisk na plátno 40x55cm


Řazení podle: 
celkem 2 položky

2 450,-
dostupnost: 3 dny

... SPLYNUTÍ DUŠÍ XVIII. ... - REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO VELIKOSTI 40X55CM S RUČNÍ DOMALBOU, BEZ KŘIŠŤÁLKŮ (NA PŘÁNÍ JE MOŽNO KŘIŠŤÁLY DOPLNIT)

Ty a Já, Já a Ty.
Souhra dvou rovnocenných partnerů, nádherných bytostí, každá sama za sebe tvořící jedinečný příběh života, přesto v jednotném respektu, doplnění, podpoře, vzájemné úctě, LÁSCE a SPLYNUTÍ DVOU DUŠÍ.
Hezký a naplňující vztah je NORMÁLNÍ ŽIVOTNÍ POTŘEBOU.
Každá zkušenost, každý vztah je Naším odrazem, proto, važte si SAMI SEBE, tím i Svého partnera. Netrapte se, do ničeho se nenuťte a ujasněte si, jak se chcete ve svých vztazích cítit. Ten příjemný pocit přijměte a věnujte si odměnu v podobě jemného naladění a tvořivosti , tedy láskyplných vztahů, SPLYNUTÍ DUŠÍ.

Obraz svou barevnou kompozicí blahodárně působí na 4. čakru. Je symbolem Láskyplnosti, Vzájemnosti, Partnerského Naladění a všeobecných Vztahů a SPLYNUTÍ.

2 450,-
dostupnost: 3 dny

... MILUJ, CO DĚLÁŠ, DĚLEJ, CO MILUJEŠ V. ... - REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO NATAŽENÉ NA RÁMU 40X55CM, BEZ KŘIŠŤÁLŮ (NA DOTAZ JE MOŽNO KŘIŠŤÁLKY DOPLNIT)

Zlatá kontura ve dvou kruzích kol středu obrazu vytváří jemnou sluneční záři a křídla andělů jsou spojena do tvaru VELKÉHO SRDCE.

Barevná kompozice obrazu blahodárně působí zejména na 3. čakru, která je centrem našeho osobního sluníčka, vůle a síly. Celkové naladění každého z nás je v přímé souvislosti s tím, kolik je v nás SVĚTLA, je-li naše 3. čakra rovnovážně otevřena, pak se cítíme svěže, radostně a vnitřně naplněni. Doplněné křišťály jsou blahodárnou podporou všeobecného jasu, čistoty, ochrany, průzračnosti.

TOPlist

aktualizováno: 29.09.2020 21:43:35