JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

tisk na plátno 60x70cm


Řazení podle: 
celkem 3 položky

3 000,-
dostupnost: 3 dny

... PŘIJETÍ, ODPUŠTĚNÍ, UVOLNĚNÍ, ... - REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO NATAŽENÉ NA RÁMU 60X70CM, BEZ KŘIŠŤÁLŮ (NA DOTAZ JE MOŽNO KŘIŠŤÁLKY DOPLNIT)

Obraz s osobní informací a meditací slov v posloupnosti PŘIJETÍ, ODPUŠTĚNÍ A UVOLNĚNÍ se závěrem beru si zpět všechnu svou sílu.

3 000,-
dostupnost: 3 dny

... SLUNEČNÍ ANDĚLÉ - KŘIŠŤÁLOVÁ KRAJINA - LÁSKA, RADOST, NAPLNĚNÍ ... - REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO NATAŽENÉ NA RÁMU 60X70CM, BEZ KŘIŠŤÁLŮ (NA DOTAZ JE MOŽNO KŘIŠŤÁLKY DOPLNIT)

Symbolický obraz s volnou energií odnášející do středu SLUNCE se záměrem prosvětlit a prohřát srdíčko, celé tělo i duši. S LÁSKOU a OBEJMUTÍM blahodárně působí zejména na 3. čakru - Tvé SLUNCE, Tvé CENTRUM SÍLY. Je laskavým připomenutím všudypřítomné LÁSKY, RADOSTI pramenící z NAPLNĚNÍ toho co máš rád, co tě povznese nad realitu času, co si přeješ a po čem toužíš.

Žlutá barva svými pozitivními vibracemi rozjasňuje, povzbuzuje, zahřívá, radostní a přináší chuť do života. Symbolizuje moudrost, kreativitu, představivost, uvolnění a svobodu. Podporuje paměť, nervy a schopnost učit se. Drobné křišťálky na obraze umocňují jednoznačnost záměrů, jejich hloubku, světlo, jas a ryzost. MOTÝLI symbolizující RADOST, LEHKOST a NADHLED.

3 000,-
dostupnost: 3 dny

... U SEBE ... OD-PUŠTĚNÍ ... - REPRODUKCE, TISK NA PLÁTNO NATAŽENÉ NA RÁMU 60X70CM, BEZ KŘIŠŤÁLŮ (NA DOTAZ JE MOŽNO KŘIŠŤÁLKY DOPLNIT)

Intuitivní obraz s meditačními slovy. Interaktivní formou umožňuje vstoupit do hloubky niterného obsahu sdělení a jednotlivostí symboliky slov.
... U SEBE ... - počátek, na začátku, původní, zdroj, pramen toku myšlenek, slov, vjemů a pocitů, vnitřní klid, mír, souladnost a rovnováha, spojení, síla, vyzařování, prosvětlení láskou, láska a světlo, odpuštění do všech sfér.

... OD-PUŠTĚNÍ ... - po-odstoupení, pouštím to/ pusť to, bez-tíže, bez-pochybností, bez-podmínek, nad-hled, laskavý přístup, nevracím se, jednoznačnost, smíření, ukončení, počátek nového, světlo, láska, naplnění, vnitřní klid a mír, souznění.

Obraz svou barevnou kompozicí blahodárně působí na 4. čakru. Růžová je barvou srdce, radosti a něhy, čistých duševních pocitů lásky na vyšší duchovní úrovni. Růžová barva podněcuje k plnému prožití pocitů štěstí a jeho vyjádření.

TOPlist

aktualizováno: 29.09.2020 21:43:35