JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

Novinky

 

V PRODEJI KALENDÁŘ S ENERGETICKÝMI OBRAZY

JANY KATEŘINY KASTNEROVÉ

NA ROK 2023

 

 

OSTRAVA - NOVÉ prodejní místo ENERGETICKÝCH OBRAZŮ Jany Kateřiny Kastnerové

Prodejna:

Svíčky Lumio,

Dr. Martínka 1656/2 ,

Ostrava Hrabůvka

 

 

... ZLATÁ MANDALA SLUNCE - RODINA ...
nový obraz ze dne 15.10.2021
 
ORIGINAL, PLÁTNO 100X100CM, AKRYL S KŘIŠŤÁLY

Symbolický obraz ... ZLATÁ MANDALA - SLUNCE - RODINA ... je vděčností a poděkováním.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 3. čakru, místo síly, sluníčko našeho Bytí, které zrcadlí míru světla našeho Žití.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost a nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

 
Nové prodejní místo kartiček A6 s křišťálky
ZDRAVÁ VÝŽIVA SEDMIKRÁSKA
nám. Hrdinů 589, 686 03 STARÉ MĚSTO
 
v prodeji KALENDÁŘ na rok 2022
( E-SHOP KALENDÁŘ FORMÁT A3, A4 )
KALENDÁŘ 2022 S ENERGETICKÝMI OBRAZY JANY KATEŘINY KASTNEROVÉ / TITULKA KALENDÁŘE DEKOROVÁNA RUČNÍ DOMALBOU STŘÍBRNÉ BARVY/

OBRAZ A SLOVO vnímám jako jednu z báječných možností ALTERNATIVNÍ TERAPIE, která může být přirozenou cestou k vnitřnímu klidu, lásce, nalezení rovnováhy a přívětivého pohledu na svět s objevením nezměrných prostorů krás uvnitř sebe i vně …

Nedílnou součástí obrazů jsou pozitivně motivační TEXTY, jejichž záměrem je rozvinutí a podpora Sebe-Úcty, Vnitřní Síly a Harmonie, Lásky-Plnosti, Osobního Naplnění, Pochopení celistvého JÁ, potlačení strachu a obav, zahájení Sebe-Ozdravného procesu.
V textech kladu pečlivý důraz i na úvahu o základu slov neb jejich „nastavení – příčina - následek“ má výrazný vliv na naše prožitky a situace, s kterými se v životě opakovaně či jednorázově setkáváme. V textu tak často naleznete slova, která jsou rozdělena pomlčkou nebo jsou zvýrazněna velkými písmeny, čímž se mění "prvo-poslechové, prvo-pohledové" vnímání základu sdělení obsahu slova.

K jednotlivým měsícům jsou intuitivně vybrány obrazy, které souzní tematicky, barevně i symbolicky s energií ročního období.

Kalendář je vytištěn na pevný papír laserovou technikou, titulní strana je ručně malována zlatou konturou, která činí z každého jednotlivého kusu neopakovatelný originál, FORMÁT A3 s kroužkovou vazbou. Součástí kalendáře je ručně psané věnování s podpisem autorky a jednoduchá meditace k obrázkům.

TITULNÍ STRANA KALENDÁŘE 2022 - ... HOJNOST – FINANCE …

LEDEN - … ČTYŘLÍSTEK PRO ŠTĚSTÍ …

ÚNOR - ... MODRÁ LÁSKA …

BŘEZEN - ... SRDÍČKO S MOTÝLY …

DUBEN - ... DÍKUVZDÁNÍ PŘÍRODĚ – STROM ŽIVOTA IV. …

KVĚTEN - … MÍSTO SÍLY – CHCI ZASE VĚŘIT a PŘESTAT SE BÁT II. …

ČERVEN - ... SLUNEČNÍ MANDALA III. ...

ČERVENEC - ... SVĚT JE NÁŠ …

SRPEN - ... SPLYNUTÍ DUŠÍ XXIV. …

ZÁŘÍ - ... HOJNOST – FINANCE …

ŘÍJEN - ... POŠTA PRO TEBE – LÁSKA …

LISTOPAD - ... MANDALA – KOMUNIKACE …

PROSINEC - ... SPLYNUTÍ DUŠÍ XXV. …

 

 
KNIHKUPECTVÍ KAMALA PARDUBICE - ZELENÉ PŘEDMĚSTÍ, přízemí DOMU TECHNIKY
dne 14.07.2021 NOVĚ doplněny obrazy Jany Kateřiny Kastnerové
viz. foto - originály (fialová mandala ... VŠE JE V POŘÁDKU ... - akryl, plátno 120x100cm, žlutá mandala ... SLUNEČNÍ MANDALA III. ... - akryl, plátno 60x60cm, ... zeleno - bílý obraz se stromem a křišťály ... HOJNOST - FINANCE ... - akryl, plátno 50x70cm), kartičky v laminaci s křišťálky, reprodukce v tisku na papír A3 v bílém rámu.
Bližší info. u paní Jany Polokové přímo v KAMALCE v Pardubicích.
 
POŽEHNANÉ dny a krásné PRÁZDNINY v OBEJMUTÍ Lásky, Radosti, Světla, Zdraví a Hojnosti všeho, co kouzlí úsměv a hřeje srdíčko, tělo i duši
s LÁSKOU Jana Kateřina Kastnerová
www.obrazyenergeticke.cz
 
 
 
 
 
 
NOVĚ DOPLNĚNY obrazy Jany Kateřiny Kastnerové
(originály, kartičky v laminaci s křišťálky, tisky na papír ve formátech A4, A3 s křišťálky, ...) 
v malebném a útulném prostředí
HUDEBNÍ NÁSTROJE U PASÁČKA v Novém Městě na Moravě,
592 31, Palackého náměstí 32
PŘIJMĚTE OSOBNÍ POZVÁNÍ
viz.foto
 
 
 
 
OBRAZ NA PŘÁNÍ pro paní Zuzku ze Slovenska
ze dne 4.6.2021
... SLUNEČNÍ MANDALA IV. ...
plátno 100x100cm, technika akryl s křišťály
 
Text k obrazu: 
SYMBOLICKÝ obraz. SLUNCE je všesmyslovým blahodárníkem, spřízněncem, milovníkem, laskavcem, který hřeje, prosvětluje a objímá. Mandala je kruhem, prostorem nekonečna a ukončení, zázemím a možností, jistotou a změnou. Křišťál čistotou a průzračnou jasnozřivostí.
... SLUNEČNÍ MANDALA ... je vděčností a poděkováním.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 3. čakru, místo síly, sluníčko našeho Bytí, které zrcadlí míru světla našeho Žití.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.
 
 
 
 
Obraz ze dne 8.6.2021
... FINANČNÍ HOJNOST II. ...
plátno 50x70cm s křišťály
 
Text k obrazu:
FINANČNÍ HOJNOST je zhmotněná energie, kterou jsme vytvořili v našich myšlenkách. Pramení z Lásky nebo ze Strachu, zdroj čerpání si určujeme sami svým uvažováním o hojnosti všeobecně. Mějte rádi peníze a oni budou mít rádi vás. Vnímejte je jako rovnocenné partnery, není třeba jim přisuzovat nadpřirozené schopnosti, nadhodnocovat, ani podhodnocovat, zbožňovat, ani nenávidět, přijímejte a vydávejte je s Láskou, ale ne s manipulací. Mít finanční hojnost, nemít nouzi je přirozené. Zbavte se všech negativních myšlenek, které vás od finanční hojnosti odvádějí. Mohou jimi být vina, odmítání, nenávist, špatná nálada, stěžování … „ti všichni“ mají společného jmenovatele a tím je STRACH, který místo hojnosti povětšinou přinese jen nedostatek a vše negativní zmíněné s tím spojené. Nedostatek HOJNOSTI je výsledkem našich smyšlenek, představ a očekávání. Přestaňte s penězi bojovat. Výsledkem jsou jen dvě unavené strany, které se v boji pouze vzájemně posilují a zdokonalují a hojnost vzdalují. Změnit peníze, aby k vám přistupovali jinak, nelze. Změnit můžete jen své zaběhlé vzorce uvažování o nich, o tom, jak k nim přistupujete. Je pouze na vás, jaké myšlenky váš mozek bude produkovat. Můžete se rozhodnout pro vztah hojnosti a přátelství nebo vztah hojnosti a nepřátelství. Je čas na změnu přístupu k penězům, hojnosti, která má pramen, zdroj, základ, MÍSTO SÍLY v LÁSCE, RADOSTI, svobodě, bdělosti, nezávislosti, probuzení, pozorování svého Života, přítomnosti, všeho, co je bez nálepek a posuzování. Univerzální návod na to jak, kdo a co má fungovat neexistuje, ale věřte, že cokoliv budete dělat rádi, se zápalem, vděčností, zdravou vůlí a Láskou je nevyhnutelné, že bude fungovat. Přijímejte život, takový, jaký je, nebraňte se mu a radujte se z něho.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 3. a 4. čakru.
 
 
 
 
Obraz ze dne 05.06.2021
...... SPLYNUTÍ DUŠÍ XXVI. ...
plátno 40x50cm, technika akryl s křišťálky
 
Text k obrazu:
Ty a Já, Já a Ty.
Souhra dvou rovnocenných partnerů, nádherných bytostí, každá sama za sebe tvořící jedinečný příběh života, přesto v jednotném respektu, doplnění, podpoře, vzájemné úctě, LÁSCE a SPLYNUTÍ DVOU DUŠÍ.

Hezký a naplňující vztah je NORMÁLNÍ ŽIVOTNÍ POTŘEBOU.
Každá zkušenost, každý vztah je Naším odrazem, proto, važte si SAMI SEBE, tím i Svého partnera. Netrapte se, do ničeho se nenuťte a ujasněte si, jak se chcete ve svých vztazích cítit. Ten příjemný pocit přijměte a věnujte si odměnu v podobě jemného naladění a tvořivosti, tedy láskyplných vztahů, SPLYNUTÍ DUŠÍ.

Obraz svou barevnou kompozicí blahodárně působí na 1., 2. a 3. čakru. Je symbolem Láskyplnosti, Vzájemnosti, Partnerského Naladění, všeobecných Vztahů a SPLYNUTÍ.
 
 
 
Nový obraz ze dne 3.6.2021
... SLUNEČNÍ MANDALA III. ...
 
 
Obraz ze dne 31.05.2021
... DÍKUVZDÁNÍ PŘÍRODĚ - STROM ŽIVOTA VII. ...
text k obrazu ... DÍKUVZDÁNÍ PŘÍRODĚ - STROM ŽIVOTA VII. ...
Symbolický obraz. DĚKUJI TI PŘÍRODO, že JSI taková, jaká JSI a já mohu BÝT nedílnou součástí TEBE. DĚKUJI za obousměrné napojení. DĚKUJI za Lásku, Rytmus, Otevřenost, Pokoru, Sílu, cestu k blahodárným možnostem a souvislostem, které v TOBĚ nacházím. DĚKUJI za Symboly a Hojnost ticha beze slov. DĚKUJI za Přijetí a Prostor, který pro mě vždy máš. DĚKUJI, že NEHODNOTÍŠ a MILUJEŠ. DĚKUJI za naplňující RADOST z TVÉ přítomnosti. DĚKUJI za Nádech a Výdech plný LÁSKY. DĚKUJI za vzájemnost a sdílení. DĚKUJI za INSPIRACI, přirozené vedení v podobě INTUICE, kterou mohu vnímat a ROZKVETENÍ. DĚKUJI.

Zelená je barvou 4. čakry blahodárně působící na srdíčko. Je pramenem Lásky, Světla, Vitální Síly a Kreativity. Podporuje chuť do života, radost, harmonii, vyrovnanost, srdečnost a velkorysost. Je BRÁNOU K DUŠI.
 
 
OBRAZ NA PŘÁNÍ pro paní Marcelku z Vlčnova ze dne 5.5.2021
 
OBRAZ NA PŘÁNÍ ze dne 7.5.2021 pro Haničku z Brna
 
 
Obrazy z VOLNÉ TVORBY a NA PŘÁNÍ 
 
 
Nový obraz ORIGINAL ze dne 18.4.2021 
... UŽ ZASE SVÍTÍ SLUNCE ...
kombinovaná technika s křišťály, malba/ kresba na čtvrtku 30x40cm v bílém rámu
text k obrazu:
Symbolický obraz otevírající možnost nové cesty, začátku, světla, naděje, znovuzrození, propojení s přírodou.
Zelená je zdrojem hojnosti, důvěry, rovnováhy, bujné vegetace, obnovení, uvolnění, pružnosti a svěžesti.
Žlutá je barvou slunce, probouzí radost a chuť žít, symbolizuje přání, je výzvou nových myšlenek a zkušeností.

Barevná kompozice obrazu blahodárně působí zejména na 3. a 4. čakru.
 
 
 
 
Nový obraz ORIGINAL ze dne 19.3.2021 
... SLUNEČNÍ MANDALA II. ...
akryl s křišťály, malba/ kresba na plátno s vyšším rámem 60x60cm
 
text k obrazu:
SYMBOLICKÝ obraz. SLUNCE je všesmyslovým blahodárníkem, spřízněncem, milovníkem, laskavcem, který hřeje, prosvětluje a objímá. Mandala je kruhem, prostorem nekonečna a ukončení, zázemím a možností, jistotou a změnou. Křišťál čistotou a průzračnou jasnozřivostí.
... SLUNEČNÍ MANDALA ... je vděčností a poděkováním.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 3. čakru, místo síly, sluníčko našeho Bytí, které zrcadlí míru světla našeho Žití.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.
 
 
 
 
Nový obraz ORIGINAL ze dne 14.2.2021 
... VŠECHNO JE V POŘÁDKU ...
akryl s křišťály, malba/ kresba na plátno 120x100cm
 
 
text k obrazu:
Všechno je v pořádku a není třeba se čehokoliv a kohokoliv bát. Každý z nás má v sobě dar ROZHODNUTÍ, kterým může kdykoliv vstoupit do života a změnit jeho směr. Stačí jediné, ROZHODNOUT SE, JAK CHCI ŽÍT. ROZHODNUTÍ, zda-li budu žít skutečný život bez strachu, obav, válek, samoty a bolesti, která stejně vzniká pouze v hlavě a je pouhou iluzí nebo ROZHODNUTÍ žít život v Lásce, Světle, Radosti a Zdraví.
Šťastný život není nahodilost, která se jen tak stane a přihodí, ale péče s osobním ROZHODNUTÍM, že nám záleží na tom, jak žijeme. Učte se řešit nepříjemné situace, dobře a v klidu jimi procházet, i to je způsob štěstí. Pak smutek může přijít kdykoliv, protože víte, že ho zvládáte. Naučte se včas odejít z míst, situací a od lidí, které vám berou sílu a nejsou přínosem, dáte tím šanci sobě i ostatním jít dál a posunout se k tomu, co je blahodárné, živé a tvůrčí. Netrestejte se za chyby, ale poučte se z nich a už je neopakujte. Hlupák není ten, kdo chyby dělá, ale ten, který je vědomě opakuje. Neobviňujte se za to, co se stalo a už se nedá odestát, ani za rozhodnutí, které jste v dané chvíli vnímali jako nejlepší. Načerpejte sílu z PŘIJETÍ a ROZHODNUTÍ, že některé věci jednoduše NECHÁTE BÝT.
Cokoliv děláte z LÁSKY, je nevyhnutelné, že děláte dobře a VŠECHNO JE V POŘÁDKU. Žijte v LÁSCE a PŘÍTOMNOSTI a udělejte si ji NÁDHERNOU a nezapomeňte, že žijeme každý den, jednou můžeme jen zemřít, s každým dnem něco nového začíná nebo končí, ROZHODNUTÍ JE JEN A JEN NA NÁS.
… VŠECHNO JE V POŘÁDKU, NENÍ ČEHO SE BÁT …

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 7. čakru, která vede k uvolňující selekci poznatků, změně, duševnímu a myšlenkovému osvobození. Fialová barva podporuje přirozenou funkci sleziny, lymfy, zmírňuje migrény, vypadávání vlasů, nervová onemocnění a projasňuje stav mysli.
 
 
 
 
v prodeji KALENDÁŘ na rok 2021
( E-SHOP KALENDÁŘ FORMÁT A3, A4 )
 
 

aktualizováno: 08.12.2022 00:29:59