GALERIE OBRAZŮ - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - ENERGIE MUŽ II. ... - plátno 80x80cm, akryl s křišťály

... MANDALA - ENERGIE MUŽ II. ... - plátno 80x80cm, akryl s křišťály

Energie MUŽE je slunnou stranou hory, aktivní silou, světlem, dostředivostí, pohybem, teplem, létem, životem, neklidem, rychlým začátkem, výdechem, barvou odstínů červené, oranžové, žluté, vědomím, přední částí těla, studiem, matematikou, mladostí, zrozením, veselostí, větrem, ohněm, silným hlasem, tvořivou silou.
Je neoddělitelnou součástí, polaritou, protikladem Energie ŽENY. Obojí jsou ve vzájemném vztahu a přitažlivosti, propojenosti jeden k druhému. Protiklad je změnou, pohybem, světlem a rovnováhou.
Vše má nadějnou tendenci neb, co má začátek, má i konec. Bez výšky by nebyla nížina. Před rozedněním je největší tma a bez chladu nepoznáme teplo.

Obraz i text je určen všem Mužům a Ženám, kteří cítí, že vše výše zmíněné nežijí v rovnováze a CHTĚJÍ „TO“ do rovnováhy posunout. Všímejte si, která konkrétní slova ve vás vyvolaly reakci ať už pozitivní či negativní. Jsou to „směrovníci „ kudy a kam se vydat za poznáním sebe sama. Závěrem chci připomenout, že cílem textu ani obrazu není, aby jste se brali příliš vážně, ale obojí může být impulzem k AKTIVITĚ – ENERGII MUŽE.

A ještě jedna důležitá “technická „ za Ženy pro Muže: … Velikost muže se pozná podle velikosti úsměvu jeho ženy…

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 5. a 6. čakru. MODRÁ BARVA - KOMUNIKACE na všech úrovních.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno velikosti 80x80cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace.


0,-
dostupnost: vyprodáno

aktualizováno: 02.06.2023 02:29:03