JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - KALENDÁŘ


Řazení podle: 
celkem 3 položky

490,-
(id:104)
dostupnost: skladem

KALENDÁŘ 2023 S ENERGETICKÝMI OBRAZY JANY KATEŘINY KASTNEROVÉ

Obsah kalendáře je intuitivně veden v rytmu celého ročního období tak, aby barva, text i téma jednotlivých obrazů bylo podporou a inspirací každého jednotlivého měsíce a nás v něm coby neoddělitelné součásti.

Nástěnný kalendář je tištěn na pevný papír laserovou technikou s bílou kroužkovou vazbou. Součástí kalendáře je ručně psané věnování s podpisem autorky a jednoduchá meditace k obrazům.

OBÁLKA KALENDÁŘE 2023 - ... MANDALA – KOMUNIKACE V. …

LEDEN - ... MODRÁ LÁSKA ...

ÚNOR - ... PODĚKOVÁNÍ MILUJÍCÍM ANDĚLŮM ...

BŘEZEN - … ZALTÁ MANDALA ...

DUBEN - ... PROMĚNY - MÍSTO SÍLY ...

KVĚTEN - ... ROZKVÉTÁM ...

ČERVEN - ... DÍKUVZDÁNÍ PŘÍRODĚ – STROM ŽIVOTA VII. …

ČERVENEC - ... SPLYNUTÍ DUŠÍ XX. …

SRPEN - ... UŽ ZASE SVÍTÍ ...

ZÁŘÍ - ... JEŘABINKOVÝ ...

ŘÍJEN - ... MANDALA – VĚDOMÍ, INTUICE II. …

LISTOPAD - ... PŘEJI TI ...

PROSINEC - ... VŠE JE V POŘÁDKU ...

Všem nám přeji LASKAVÝ a POŽEHNANÝ rok 2023 plynoucí v Lásce, Radosti, Světle, Zdraví a Hojnosti všeho, co kouzlí úsměv a hřeje srdíčko, tělo i duši.

s LÁSKOU
Jana Kateřina Kastnerová

480,-
(id:103)
dostupnost: 3 dny

KALENDÁŘ 2022 S ENERGETICKÝMI OBRAZY JANY KATEŘINY KASTNEROVÉ / TITULKA KALENDÁŘE DEKOROVÁNA RUČNÍ DOMALBOU STŘÍBRNÉ BARVY/

OBRAZ A SLOVO vnímám jako jednu z báječných možností ALTERNATIVNÍ TERAPIE, která může být přirozenou cestou k vnitřnímu klidu, lásce, nalezení rovnováhy a přívětivého pohledu na svět s objevením nezměrných prostorů krás uvnitř sebe i vně …

Nedílnou součástí obrazů jsou pozitivně motivační TEXTY, jejichž záměrem je rozvinutí a podpora Sebe-Úcty, Vnitřní Síly a Harmonie, Lásky-Plnosti, Osobního Naplnění, Pochopení celistvého JÁ, potlačení strachu a obav, zahájení Sebe-Ozdravného procesu.
V textech kladu pečlivý důraz i na úvahu o základu slov neb jejich „nastavení – příčina - následek“ má výrazný vliv na naše prožitky a situace, s kterými se v životě opakovaně či jednorázově setkáváme. V textu tak často naleznete slova, která jsou rozdělena pomlčkou nebo jsou zvýrazněna velkými písmeny, čímž se mění "prvo-poslechové, prvo-pohledové" vnímání základu sdělení obsahu slova.

K jednotlivým měsícům jsou intuitivně vybrány obrazy, které souzní tematicky, barevně i symbolicky s energií ročního období.

Kalendář je vytištěn na pevný papír laserovou technikou, titulní strana je ručně malována zlatou konturou, která činí z každého jednotlivého kusu neopakovatelný originál, FORMÁT A3 s kroužkovou vazbou. Součástí kalendáře je ručně psané věnování s podpisem autorky a jednoduchá meditace k obrázkům.

TITULNÍ STRANA KALENDÁŘE 2022 - ... HOJNOST – FINANCE …

LEDEN - … ČTYŘLÍSTEK PRO ŠTĚSTÍ …

ÚNOR - ... MODRÁ LÁSKA …

BŘEZEN - ... SRDÍČKO S MOTÝLY …

DUBEN - ... DÍKUVZDÁNÍ PŘÍRODĚ – STROM ŽIVOTA IV. …

KVĚTEN - … MÍSTO SÍLY – CHCI ZASE VĚŘIT a PŘESTAT SE BÁT II. …

ČERVEN - ... SLUNEČNÍ MANDALA III. ...

ČERVENEC - ... SVĚT JE NÁŠ …

SRPEN - ... SPLYNUTÍ DUŠÍ XXIV. …

ZÁŘÍ - ... HOJNOST – FINANCE …

ŘÍJEN - ... POŠTA PRO TEBE – LÁSKA …

LISTOPAD - ... MANDALA – KOMUNIKACE …

PROSINEC - ... SPLYNUTÍ DUŠÍ XXV. …


POŽEHNANÝ rok 2022 plynoucí v Lásce, Radosti, Zdraví, Světle, Naplnění a Hojnosti všeho co kouzlí úsměv a hřeje srdíčko, tělo i duši
s LÁSKOU
Jana Kateřina Kastnerová

480,-
(id:102)
dostupnost: 3 dny

KALENDÁŘ 2021 s energetickými obrazy Jany Kateřiny Kastnerové / titulka kalendáře dekorována ruční domalbou zlaté barvy/

OBRAZ A SLOVO vnímám jako jednu z báječných možností ALTERNATIVNÍ TERAPIE, která může být přirozenou cestou k vnitřnímu klidu, lásce, nalezení rovnováhy a přívětivého pohledu na svět s objevením nezměrných prostorů krás uvnitř sebe i vně …

Nedílnou součástí obrazů jsou pozitivně motivační TEXTY, jejichž záměrem je rozvinutí a podpora Sebe-Úcty, Vnitřní Síly a Harmonie, Lásky-Plnosti, Osobního Naplnění, Pochopení celistvého JÁ, potlačení strachu a obav, zahájení Sebe-Ozdravného procesu.
V textech kladu pečlivý důraz i na úvahu o základu slov neb jejich „nastavení – příčina - následek“ má výrazný vliv na naše prožitky a situace, s kterými se v životě opakovaně či jednorázově setkáváme. V textu tak často naleznete slova, která jsou rozdělena pomlčkou nebo jsou zvýrazněna velkými písmeny, čímž se mění "prvo-poslechové, prvo-pohledové" vnímání základu sdělení obsahu slova.

K jednotlivým měsícům jsou intuitivně vybrány obrazy, které souzní tématicky, barevně i symbolicky s energií ročního období.

Kalendář je vytištěn na pevný papír laserovou technikou, titulní strana je ručně malována zlatou konturou, která činí z každého jednotlivého kusu neopakovatelný originál, FORMÁT A3 s kroužkovou vazbou. Součástí kalendáře je ručně psané věnování s podpisem autorky a jednoduchá meditace k obrázkům.

TITULNÍ STRANA KALENDÁŘE 2021 - ... SPLYNUTÍ DUŠÍ XX. …


LEDEN - … RADOST ...

ÚNOR - ... ANDĚLSKÉ DÍKUVZDÁNÍ VIII. …

BŘEZEN - ... PROMĚNY - MÍSTO SÍLY ...

DUBEN - ... FINANČNÍ HOJNOST ...

KVĚTEN - … UŽ ZASE SVÍTÍ ...

ČERVEN - ... MOTIV PŘÍRODY - MOTÝL ...

ČERVENEC - ... MILUJI ...

SRPEN - ... SPLYNUTÍ DUŠÍ XXI. …

ZÁŘÍ - ... PROMĚNY - MÍSTO SÍLY IV. ...

ŘÍJEN - ... ANDĚL UVOLNĚNÍ, KLIDU, MÍRU, ZTIŠENÍ A PŘIJETÍ ...

LISTOPAD - ... NITERNÉ ODPOVĚDI - TVOŘIVOST VII. ...

PROSINEC - ... MANDALA – VĚDOMÍ, INTUICE …


POŽEHNANÝ rok 2021 plynoucí v Lásce, Radosti, Zdraví, Světle, Hojnosti, Naplnění a jednoduše všem co vykouzlí úsměv na tváři a zahřeje srdíčko s duší
s LÁSKOU
Jana Kateřina Kastnerová

aktualizováno: 08.12.2022 00:29:59