AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - LAPAČ SNŮ II. - original, plátno 60x80cm, akryl s křišťály

... MANDALA - LAPAČ SNŮ II. - original, plátno 60x80cm, akryl s křišťály

Lapač snů je OCHRANNÝM SYMBOLEM pro dobrý spánek a rozpuštění snů nedobrých, zatěžujících. Přináší uvolnění, odlehčení a projasnění celkové atmosféry v prostoru. Legenda praví, že zachycené dobré sny následně sklouznou přes peříčka k spícímu a ty špatné jsou zachyceny v ochranné síti pavučiny (mandaly) a spáleny paprskem ranního sluníčka.

DĚKUJTE svým snům, ať už jsou jakékoliv neb nás informují o nás samotných. O změnách, které můžeme uskutečnit. Směru kudy a kam se vydat a mnohdy svým laskavým průběhem tělo doplní o blahodárnou sílu, výživu a odpočinek.

Obraz svou barevnou kompozicí působí zejména na 4. a 5. čakru. Modrá barva může být vhodnou oporou v době přetížení, neklidu a nesoustředěnosti neb zprostředkovává pocit klidu, harmonie, bezpečí, míru, uvolnění, vyrovnanosti a pocitu dálek bez hranic a omezení s vnitřní svobodou.

V obraze je zakomponován i dílek zelené barvy, tudíž je i lásky-plným zdrojem síly pro srdíčko a 4. čakru, kde se nachází. Zelená je zdrojem hojnosti, důvěry, rovnováhy, bujné vegetace, obnovení, uvolnění, pružnosti a svěžesti.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno velikosti 60x80cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace.


(id:20048)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02