AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... SLUNEČNÍ MANDALA - MOTÝL III. ... - original, plátno 40x50cm, akryl s křišťály

... SLUNEČNÍ MANDALA - MOTÝL III. ... - original, plátno 40x50cm, akryl s křišťály

SYMBOLICKÝ obraz. SLUNCE je všesmyslovým blahodárníkem, spřízněncem, milovníkem, laskavcem, který hřeje, prosvětluje a objímá. Mandala je kruhem, prostorem nekonečna a ukončení, zázemím a možností, jistotou a změnou. Křišťál čistotou a průzračnou jasnozřivostí. ... SLUNEČNÍ MANDALA ... je vděčností a poděkováním.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 3. čakru, místo síly, sluníčko našeho Bytí, které zrcadlí míru světla našeho Žití.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost a nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

MOTÝL přináší změnu a lehkost její realizace, světlo, tvořivost, kreativitu a znovuzrození. Je poslem dobrých a laskavých zpráv, přijetí a od-puštění. Zpřítomňuje radost a její harmonické plynutí.

ORIGINAL, malba na plátno 40x50cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků a kresbou motýla barev zlatá, žlutá, oranžovo-růžová. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace. Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit hudbou souznící s vaší přítomností a naladěním sluchových pohárků.


(id:20071)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 22.05.2024 21:51:37