GALERIE OBRAZŮ - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... SLUNEČNÍ MANDALA X. ... - original, plátno 40x40cm, akryl s křišťály

... SLUNEČNÍ MANDALA X. ... - original, plátno 40x40cm, akryl s křišťály

SYMBOLICKÝ obraz. SLUNCE je všesmyslovým blahodárníkem, spřízněncem, milovníkem, laskavcem, který hřeje, prosvětluje a objímá. Mandala je kruhem, prostorem nekonečna a ukončení, zázemím a možností, jistotou a změnou. Křišťál čistotou a průzračnou jasnozřivostí. Anděl prostředník kdykolipřítomné Lásky v nezměrných podobách. ... SLUNEČNÍ MANDALA ... je vděčností a poděkováním.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 3. čakru, místo síly, sluníčko našeho Bytí, které zrcadlí míru světla našeho Žití.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost a nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno 40x40cm technikou akryl s křišťály. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma … SLUNEČNÍ MANDALA X. … . Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit blahodárným tichem nebo souznící meditační hudbou ladící s vaší momentální přítomností.


(id:20083)
4 200,-
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 1)

aktualizováno: 02.06.2023 02:29:03