AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - MOŘE ... - original, plátno 80x80cm, akryl s křišťály

... MANDALA - MOŘE ... - original, plátno 80x80cm, akryl s křišťály

Moře je nekonečnou inspirací, rytmem, tancem, cykličností, originalitou, kvantitou i kvalitou, sluncem i stínem, laskavostí i odporem, přijetím i odmítnutím, hřejivostí i chladem, něhou i hrubostí, vzpomínkou, rozpomínáním i zapomínáním, jemným vánkem i uragánem, prostoupením i uzavřením, ponořením i vynořením, nádechem i výdechem, krásou, nekonečností, nadějí, obzorem, možností, lásky-plností, radostí, mírem a svobodou, je své, originální, nezaměnitelné, ví, tuší, žije a je.

… POZNÁVÁŠ SE? …

Barevná kompozice obrazu blahodárně působí zejména 4., 5. a 6. čakru. Modrá barva může být vhodnou oporou v době přetížení, neklidu a nesoustředěnosti neb zprostředkovává pocit klidu, harmonie, bezpečí, míru, uvolnění, vyrovnanosti a pocitu dálek bez hranic a omezení s vnitřní svobodou.

V obraze je zakomponován i dílek zelené barvy, který je spouštěcím a aktivním zdrojem síly, hojnosti, důvěry, rovnováhy, bujné vegetace, obnovení, uvolnění, pružnosti a svěžesti.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno velikosti 80x80cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Střed obrazu je vyplněn symbolickým KVĚTEM ŽIVOTA ve stříbrné barvě též v doplnění křišťálů. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma … MOŘE … - světla a laskavého stínu.


(id:20084)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02