GALERIE OBRAZŮ S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... DÍKUVZDÁNÍ SVĚTLU A ANDĚLŮM II. ... - original, sololit 30x40cm, technika akryl - ametyst, achát, křišťál

... DÍKUVZDÁNÍ SVĚTLU A ANDĚLŮM II. ... - original, sololit 30x40cm, technika akryl - ametyst, achát, křišťál

Symbolický obraz je DÍKUVZDÁNÍM blahodárnému SVĚTLU a všudypřítomným andělům, kteří nás bez-podmínečně MILUJÍ a objímají hlubokou LÁSKOU, NĚHOU a LASKAVOSTÍ. Nerozlišují, konají a plní všechna naše přání, ať jsou jakákoliv. Fialová barva v kombinaci s bílou a stříbrnou blahodárně působí zejména na 7. čakru, která je centrem jasného vědění a místem … kde jsme doma … Fialová barva je jedním ze symbolů královského statusu.

Ametyst má silnou podpůrnou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, přináší klidný spánek. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Zahání pocity viny, zbystřuje mysl a zvyšuje naději. Je kamenem ryzí lásky, který posiluje věrnost. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost.

Achát je kamenem sebedůvěry. Je silně uzemňující, přináší stabilitu a rovnováhu do našeho života. Zlepšuje koncentraci a analytické schopnosti. Díky tomuto kamenu je lehčí být k sobě upřímný a odvážný dělat důležitá životní rozhodnutí. Pomáhá překonat negativní pocity, zlobu a vnitřní napětí. Achát se hodí i pro situace, kdy se potřebujete zklidnit, zpomalit a najít sami sebe. Pokud se cítíte úzkostní a psychicky vyčerpaní, achát vám dodá energii a pocit bezpečí.

ORIGINAL, malba/kresba na sololitovou desku 30x40cm, nerámováno (na přání možnost doplnit bílý rám), akryl se zakomponováním ametystu, achátových plátků a křišťálů. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma … DÍKUVZDÁNÍ SVĚTLU A ANDĚLŮM …


(id:20116)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 26.02.2024 17:03:51