AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... JSI ÚŽASNÁ II. - autorský original, malba/kresba na hedvábí 45x45cm s křišťály, nerámováno

... JSI ÚŽASNÁ II. - autorský original, malba/kresba na hedvábí 45x45cm s křišťály, nerámováno

… JSI ÚŽASNÁ, BÁJEČNÁ, KRÁSNÁ, MOUDRÁ, ZDRAVÁ, SILNÁ, HOJNÁ, LÁSKY-PLNÁ, VĚDOMÁ, RADOSTNÁ Žena … VŽDY …, jen někdy na to ZAPOMÍNÁŠ díky mylným představám o sobě samotné, touze po dokonalosti neb povětšinou chceš přesně to, co nemáš, i přesto, že někde vzadu víš, že DOKONALOST není univerzální, ale JEDINEČNÁ. Někdy na to, že … JSI ÚŽASNÁ, TAKOVÁ, JAKÁ JSI … zapomínáš i díky dobrým radám, článkům, časopisům, názorům lidí, kteří to mohou „mít“ úplně jinak než ty, tím, že se necháváš vmanipulovat do něčeho v čem se od prvopočátku necítíš dobře, ale přesvědčíš sama sebe, že to v pořádku JE. … JSI ÚŽASNÁ … v každém okamžiku i etapě života ať je jakákoliv, vše se děje tak, abys šla cestou, která je pro tebe blahodárná a vyhovující neb tvůj Laskavý přístup k životu, Radost, Štěstí, Naplnění a Zdraví se promítne i do tvého okolí. Je naprosto v pořádku, že děláš chyby, jsou výzvou k příležitosti a možnosti je neopakovat, poučit se z nich, vzít si z nich to nejlepší a jít dál. Hlupák není ten, kdo dělá chyby, ale ten, kdo je opakuje. V pořádku je i to, že sama sobě občas vůbec nerozumíš, to, že to přijmeš a uvědomíš si to, je cesta k pochopení a řešení. Jsi sama sebou, v lehkosti, něze, LÁSCE, pokoře, přijetí a ŽENSKOSTI, můžeš tím inspirovat nejen sama sebe i své okolí. Tím, že jsi sama sebou neznamená, že nejsi součástí celku, naopak, jen jej doplňuješ svou originalitou. Kolik lidí, tolik Vesmírů. Nezlobíš se na sebe ani za to, že jsi občas na někoho nepříjemná, nikdy nevíš, jakou lekci tím dáš ostatním neb, kdyby to tak nemělo být, taková situace se nestane. Vědomě se zamýšlíš nad tím, co tě rozlobilo, co v sobě nemáš dořešené a právě proto máš stále tendenci nepřiměřeně reagovat. Ve chvíli, kdy to pochopíš, podobné situace se už nebudou opakovat a z tvého života odejdou. Být ŽENOU je DAR, stejně tak jako je DAR být MUŽEM, jen je třeba pochopit a respektovat „svojskou“ verzi každého z nás. ŽENO KRÁSNÁ, SILNÁ, ZDRAVÁ, MOUDRÁ, LÁSKY-PLNÁ, už konečně UVĚŘ, že … JSI ÚŽASNÁ … ať si o tom myslí kdokoliv, cokoliv. Přijmi svou JEDINEČNOST a nečekej na to až někdy v budoucnu jedinečná budeš díky tomu a tomu, JEDINEČNÁ UŽ JSI TEĎ a je třeba to ŽÍT. Nečekej na POTVRZENÍ od jiných lidí a dej si ho sama. Věř, že ŠŤASTNÝ a SPOKOJENÝ ŽIVOT je OSOBNÍ ROZHODNUTÍ, což je báječná zpráva neb nejsi závislá na potvrzení a přijetí druhých a už víš, ŽE MŮŽEŠ COKOLIV, CO SI DOKÁŽEŠ PŘEDSTAVIT. Vše, co děláš v LÁSCE, je nevyhnutelné, že dopadne dobře. PŘIJMI ZPĚT DO SVÉHO ŽIVOTA TO, CO JSI MĚLA RÁDA, nacházej nové způsoby a řešení, jak odejít z čehokoliv, co ti bere energii a vědomě se obklopuj lidmi a situacemi, které ti energii dávají, neodkládej a nevyhýbej se situacím, které brzdí tvůj rozvoj, jen se k nim správně postav, s ničím nebojuj a přijmi život takový jaký je neb vše co se v něm děje je odzrcadlením toho „jak to máš ty sama“.

Obraz svou barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 1., 2. a 3. čakru.

Autorský original, malba/kresba na hedvábí velikosti 45x45cm v doplnění velkého množství drobných křišťálků, nerámováno (koncipováno na rám 45x45cm, je možno zvolit větší velikost rámu s paspartou) Součástí obrazu je související afirmační text na téma ... JSI ÚŽASNÁ ... a jednoduchá meditace. Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit hudbou souznící s vaší přítomností a naladěním sluchových pohárků.


(id:20139)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 21.07.2024 10:32:17