GALERIE OBRAZŮ S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - OTEVŘENÁ KOMUNIKACE ... - original, plátno 50x50cm, akryl s křišťály

... MANDALA - OTEVŘENÁ KOMUNIKACE ... - original, plátno 50x50cm, akryl s křišťály

" Vykřišťálovaná" kompozice obrazu ve světle modré barvě doslova rozpoutává a otevírá komunikaci. Tzv. odděluje zrna od plev a dovoluje nám (konečně) volit slova, která jsou výrazem naší odvahy, sebe-vědomí, postavení se sama za sebe. Už se nebojíte říct TO, CO si skutečně myslíte, co by jste chtěli, protože víte, že sdílením, nemáte co ztratit ba naopak jen získat - volnost, uvolnění, lehkost, ... jednoduše vše, v čem se cítíte příjemně. Ukončete to "věčné" kolečko nekonečného přehrávání, mlžení, konstruování, domněnkování, dohadování, předstírání před sebou i ostatními, zjednodušte TO a buďte čitelní, transparentní pro sebe i pro ostatní. Až to uděláte, nesmírně se vám uleví a vzniknou nová "dýchatelná" místa a prostory. Odložte vše, co už nepotřebujete, co vám neslouží, ukliďte si a probuďte se do nového, čistého a voňavého dne a ROZHODNĚTE SE, že JE a BUDE SENZAČNÍ bo JAKÉ SI TO UDĚLÁTE, TAKOVÉ TO BUDETE MÍT. A nepodceňujte KOMUNIKACI, je nedílnou SOUČÁSTÍ VŠEHO ...

Obraz blahodárně působí zejména na 5. čakru, která "sídlí" v oblasti krku a je podporou komunikace všemi směry, tvůrčího sebevyjádření, otevřenosti, důvěry, poznání, nezávislosti, šíře, inspirace a přístupu k jemnějším úrovním bytí.

Modrá barva může být vhodnou oporou v době přetížení, neklidu a nesoustředěnosti neb zprostředkovává pocit klidu, harmonie, bezpečí, míru, uvolnění, vyrovnanosti a pocitu dálek bez hranic a omezení s vnitřní svobodou.

ORIGINAL, malba/ kresba na plátno 50x50cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma … OTEVŘENÁ KOMUNIKACE … . Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit blahodárným tichem nebo souznící meditační hudbou ladící s vaší momentální přítomností.


(id:20117)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 11.04.2024 15:43:17