GALERIE OBRAZŮ S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... VĚDOMÍ, INTUICE A EMOČNÍ ROVNOVÁHA ... - original, sololit 30x40cm, technika akryl s křišťály

... VĚDOMÍ, INTUICE A EMOČNÍ ROVNOVÁHA ... - original, sololit 30x40cm, technika akryl s křišťály

VĚDOMÍ je PŘÍTOMNOST a přítomnost je ŽIVOT, o kterém VÍTE a máte JASNO. INTUITIVNĚ svůj život TVOŘTE tak, že po součtu všeho je výsledkem … cítím se příjemně a mám se ve své moci, sám sobě ku pomoci … a i když občas něco drhne, víte, že je to tréninková, která vás posune „dál“.

Je čas, přestat hledat důvody, proč být nešťastní a nacházet způsoby, jak si ZAŠŤASTNIT a RADOSTNĚ ZALUMPAČIT. Cokoliv děláte, dělejte s lehkostí. Co neděláte s lehkostí, tak TO JEŠTĚ nemáte dělat nebo nemáte dělat vůbec. Jediné, o co jde, je, aby jste byli sami sebou, v životě šťastni a přítomni, život přijímali takový, jaký je a stále s něčím a někým nebojovali. TO, s čím bojujete, stejně jen posilujete a nikomu tím neprospějete. A to, že někdy něco nevyjde, proč ne, i to je dobře. INTUITIVNĚ si buďte vědomi VĚDOMÍ a žijte v PŘÍTOMNOSTI, máte se na co těšit, stojí to za to.

Nezapomeňte ani na svou EMOČNÍ ROVNOVÁHU a na svých emocích průběžně pracujte. Ztratíme-li kontrolu nad svými emocemi, jsme většinou podráždění, nervózní, bereme si vše osobně a otravujeme nejen sebe, ale i všechny ostatní. Věřte, že dlouhodobě zadržované či přehnaně projevované emoce téměř vždy přináší „propad“ . S prací na sobě začněte od úplné podstaty, od svého fyzického těla. Zeptejte se sami sebe, zda-li dostatečně spíte, kvalitně jíte, vodou se blahodárně prolíváte, sportujete, kratochvílíte a za čerstvým vzduchem pádíte. Pochopte své tělo a za pár týdnů bude jak vyměněno a bude se vám v něm i dobře bydlet. Pochopte své e-moce a nebudou vás dobíhat ne-moce.

S LÁSKOU VĚDOMÍ, INTUICI A EMOČNÍ ROVNOVÁZE a zase bude blaze bo JAKÉ SI TO UDĚLÁME, TAKOVÉ TO MÁME A TO JE PARÁDA.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 7. čakru, která vede k tříbení poznatků, změně, duševnímu a myšlenkovému osvobození. Fialová barva podporuje přirozenou funkci sleziny, lymfy, zmírňuje migrény, vypadávání vlasů, nervová onemocnění a projasňuje stav mysli.

ORIGINAL, malba/kresba na sololitovou desku velikosti 30x40cm technikou akryl s křišťály. Součástí obrazu je související text na téma: … VĚDOMÍ, INTUICE A EMOČNÍ ROVNOVÁHA … a jednoduchá meditace. Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudbou souznící s vaší přítomností a naladěním sluchových pohárků.


(id:20143)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 11.04.2024 15:43:17