AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... OBRAZ PRO TEBE II. ... - original, plátno 130x130cm, akryl s křišťály

... OBRAZ PRO TEBE II. ... - original, plátno 130x130cm, akryl s křišťály

KOMORNÍ mandalový obraz ... PRO TEBE ... s volným prostorem, pro TO, co aktuálně potřebujete a můžete si z něho vzít (VELKÉ OBEJMUTÍ, LÁSKU, NĚHU, HOJNOST, JEMNOST, SPŘÍZNĚNÍ, LASKAVÉ VZTAHY, RADOST, ZAHŘÁTÍ SRDÍČKA, NADĚJI, SÍLU, ODHODLÁNÍ KE ZMĚNĚ, PODPORU, SEBE-VĚDOMÍ, BAREVNOST, TVOŘIVOST ... cokoliv, co Vám chybí a chcete doplnit.

Růžová je barvou srdce, něhy, jemnosti, čistých duševních pocitů lásky na vyšší duchovní úrovni.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.

Oranžová barva je symbolem radosti, tvořivosti, aktivity, sebe-důvěry, síly a odvahy zvládnout cokoliv.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost a nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 2., 3. čakru, místo síly, sluníčko našeho Bytí, které zrcadlí míru světla našeho Žití a 4. čakru.

ORIGINAL, malba/ kresba na plátno 130x130cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Součástí obrazu je související text ... OBRAZ PRO TEBE ... a jednoduchá meditace. Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit hudbou souznící s vaší přítomností a naladěním sluchových pohárků.


(id:20180)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02