AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > KOMUNIKAČNÍ MANDALIČKA MALIČKÁ - 5. ČAKRA - original, plátno 30x30cm, akryl s křišťály

KOMUNIKAČNÍ MANDALIČKA MALIČKÁ - 5. ČAKRA - original, plátno 30x30cm, akryl s křišťály

Symbolickou barvou pro 5. čakru (krční, komunikační) je SVĚTLE MODRÁ, STŘÍBRNÁ a ZELENAVĚ MODRÁ, smyslovou funkcí SLUCH, elementem ÉTER. Krční čakra mostí myšlenky a cítění, vytváří reakce na akce. Je nesmírně důležitou spojnicí všech spodních čaker s čakrami hlavy a současně propojuje OBSAHY všech čaker s vnějším světem. Přes 5. čakru vyjadřujeme vše, co žijeme – smích, pláč, radost, lásku, strach, vztek, záměry, přání, myšlenky, názory, náš „neviditelný“ vnitřní svět.

Na tělesné úrovni má spojitost se vším v oblasti krku, týlu, spodní čelisti, uší, hlasu, hrtanu, průdušek, horní částí plic, hltanu, paží a štítné žlázy. Nachází se mezi krční jamkou a ohryzkem. Je spojena s krční páteří a otevírá se směrem dopředu.

Krční čakra nás informuje o aktivitě vyjadřovacích schopností, komunikaci a tvůrčí inspiraci.

Modrá barva může být vhodnou oporou v době přetížení, neklidu a nesoustředěnosti neb zprostředkovává pocit klidu, harmonie, bezpečí, míru, uvolnění, vyrovnanosti a pocitu dálek bez hranic a omezení s vnitřní svobodou.

V oblasti 5. čakry se nachází duchovní síla POCITU a VNUKNUTÍ. Dovolte si dát DŮVĚRU a SÍLU PŘIJMOUT a OTEVŘÍT své pocity. NASLOUCHAT náhlým vnuknutím, která přichází v přátelství bez záměru ublížit. Můžete se na ně spolehnout, jsou tu PRO vás. ZMĚNA JE MOŽNÁ KDYKOLIV.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno velikosti 30x30cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Střed mandaly je doplněn symbolickým KVĚTEM ŽIVOTA. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace.


(id:20162)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02