AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MOTIV PŘÍRODY- ZÁKLAD, ROVNOVÁHA, STABILITA ... - original, plátno 60x60cm, akryl s křišťály

... MOTIV PŘÍRODY- ZÁKLAD, ROVNOVÁHA, STABILITA ... - original, plátno 60x60cm, akryl s křišťály

INTUITIVNÍ obraz inspirovaný přírodou, jejím rytmem a dokonalostí. Tvorba obrazu je vedena v důrazu na významový obsah jednotlivých slov, jejich podporu a zakomponování do každodennosti života bo jaké si to uděláme, takové to máme ... ZÁKLAD, ROVNOVÁHA, STABILITA ...

Celková barevná kompozice zemitých barev přináší hřejivý pocit útulného, klidného, laskavého a harmonického domova. Je spojením s místem síly, podpory, naděje, vzletnosti a bezpečí.

Hnědá barva a její odstíny inspirují k jednoduchému životu spjatému s přírodou a přirozeně nás vedou k její laskavé ochraně a péči. Jsou pevným základem, zakořeněním, trpělivostí, vděčností, mateřskou láskou a obejmutím. Na hnědou se můžeme kdykoliv spolehnout, je spřízněnec, který tady je … vždy … pro nás.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost, nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

ORIGINAL, malba na plátno 60x60cm ze zakomponováním velkého množství křišťálů a pískových kamenů. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma ... MOTIV PŘÍRODY - ZÁKLAD, ROVNOVÁHA, STABILITA ... Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit blahodárným tichem bo souznící meditační hudbou ladící s vaší momentální přítomností.


(id:20181)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 22.05.2024 21:51:37