AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MODRÝ ... MOTIV PŘÍRODY - original, plátno 100x100cm, akryl s křišťály

... MODRÝ ... MOTIV PŘÍRODY - original, plátno 100x100cm, akryl s křišťály

Intuitivní obraz inspirovaný přírodou, celoroční změnou podoby stromů, květy, sluncem, srdcem a jeho jedinečným rytmem, který žijeme a většinu času vědomě nevnímáme, kameny, vodou, hloubkou jednoduchosti, laskavostí, zemitostí a dokonalou souhrou všeho, co souvisí, ladí a vytváří pevný harmonický celek. Obraz je spojením s místem síly a bezpečí. Je to pozitivec, který odnáší do radostného přesahu.

MODRÁ BARVA v přírodě je harmonickým ochlazujícím doplněním teplého, vřelého a zahřívajícího. Vede směrem dovnitř, k sobě, zachumlává, uklidňuje, uvolňuje, zjemňuje, minimalizuje, zvýrazňuje jakékoliv přechody a kontrasty, přemosťuje a otevírá prostor intuice a vnitřní svobody. Navozuje pocit dálek bez hranic a omezení. Je cennou oporou v době přetížení, neklidu, nesoustředěnosti a pomáhá lidem, kteří jsou dlouhodobě ve stresu a pod tlakem. MODRÁ je BARVOU KOMUNIKACE NA VŠECH ÚROVNÍCH. Je nadějí, spřízněncem, potenciálem nového vedeného linkou intuice, řádu, klidu a disciplíny.

ORIGINAL, malba/ kresba na plátno 100 x 100 cm se zakomponováním velkého množství křišťálů, pískových kamenů a větviček lesních stromů. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma ... MODRÝ … MOTIV PŘÍRODY ... . Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit blahodárným tichem bo souznící meditační hudbou ladící s vaší momentální přítomností.


(id:20176)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 22.05.2024 21:51:37