AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - RADOST, JEMNOST, NĚHA ... - original, plátno 100x80cm, akryl s křišťály

... MANDALA - RADOST, JEMNOST, NĚHA ... - original, plátno 100x80cm, akryl s křišťály

RADOST z "pouhého" Bytí nádherně zrcadlí způsob našeho Žití a našich záměrů. Záměru Lásky nebo záměru Strachu. Záměru RADOSTI nebo obav a odporů, které bytostně nepotřebujeme.

Tvoříme-li se Záměrem LÁSKY, pak se vše v nás i kolem nás děje a skládá v tom dobrém neb máme tendenci nacházet ZPŮSOBY jak být ŠŤASTNÍ a RADOSTNÍ.

Žijeme-li se Záměrem STRACHU, pak se věci v nás i kolem nás dějí nesouladně, vnímáme všudypřítomnou negativitu a emoce, v kterých se necítíme dobře. Hledáme spoustu DŮVODŮ, proč být NEŠŤASTNÍ a tím i nenacházet způsoby jak ŠŤASTNÍ a RADOSTNÍ BÝT a ŽÍT. Vše je jednoduchá rovnice, kterou je třeba čas od času přepočítat a ověřit si, zda-li nás její výsledek naplňuje, podporuje a vede do světla a hřejivých pocitů.

Úlevným zjištěním je, že je pouze na nás, zda-li vytvoříme prostor a živnou půdu pro RADOST, tím že život jen pozorujeme, s ničím a nikým nebojujeme, nemanipulujeme, nesrovnáváme, přijímáme černou i bílou, jsme otevření přicházení i odcházení, nesnažíme se a necháváme vyplynout, žijeme a necháváme žít, nehodnotíme sebe ani ostatní, nic si nebereme osobně, neočekáváme, nelpíme, nezávisíme, přejeme, toužíme a BDĚLE PŘÍTOMNÍME neb na RADOST a ŠTĚSTÍ nemusíme čekat, ty už TEĎ A TADY jednoduše JSOU a věřte, že v každém z nás bez výjimky, i ve VÁS.

RADOST A DOBRÁ NÁLADA rovná se DOBRÁ IMUNITA, DOBRÉ ZDRAVÍ a naopak. To jak žijeme, tak i marodíme, obojí je v dokonalé shodě a souvislosti. Je čas NEZTRÁCET ČAS a začít „něco“ dělat, jen nezapomeňte na důležitý fakt, že „NIKDY“ NEMŮŽETE ZMĚNIT DRUHÉHO, ale vždy můžete změnit jen SÁM SEBE a to je INSPIRATIVNÍ. Přestaňte čekat na Godota a s malou ZMĚNOU čehokoliv začněte již dnes, každý krok se počítá a TVOŘÍ VAŠÍ CESTU, VÁŠ ŽIVOT. ... JSTE ÚŽASNÍ a VÍM, ŽE ZVLÁDNETE COKOLIV ...

S RADOSTÍ, LÁSKOU A BEZE STRACHU DO TOHO a minimálně půl je HOTOVO.

Symbolikou, poselstvím, vzkazem obrazu je i ZJEMNĚNÍ všeho co cítíte, vnímáte, že je "na sílu", tvrdé, krkolomné, nepoddajné, nehybné, hrubé a prvo-pohledově neměnné. ZJEMNĚTE PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK neb právě ten TVOŘÍ vaši budoucnost. Žijte PŘÍTOMNOSTÍ a udělejte si ji NÁDHERNOU. Můžete začít maličkostí, třeba jen tím, že se USMĚJETE a neznám člověka, kterému by srdečný úsměv neslušel, neprospěl a nepotěšil i druhé. Je to maličkost, která nic nestojí a je solí nad zlato.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 2., 3. a 4. čakru (barvy oranžová, žlutá, růžová, bílá, zlatá)

Růžová je barvou srdce, něhy, jemnosti, čistých duševních pocitů lásky na vyšší duchovní úrovni.

Oranžová barva je symbolem radosti, tvořivosti, aktivity, sebe-důvěry, síly a odvahy zvládnout cokoliv.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost a nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

Original, obraz je malován/ kreslen na plátno 80x100cm (možno jej umístit oběma směry vertikálně i horizontálně), technikou akryl se zakomponováním velkého množství droboulinkých křišťálků, kdy každý z nich je jednotlivě ručně vsazen. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma ... RADOST, JEMNOST, NĚHA ... Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit souznící meditační hudbou ladící s Vaší momentální přítomností.


(id:20174)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 21.07.2024 10:32:17