AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... ÉTERICKÝ LAPAČ SNŮ ... - original, plátno 90x60cm, akryl s křišťály

... ÉTERICKÝ LAPAČ SNŮ ... - original, plátno 90x60cm, akryl s křišťály

… LAPAČ SNŮ … je OCHRANNÝM SYMBOLEM pro kvalitní, výživný, podporující a příjemný spánek bez vstupu snů nedobrých, děsivých a zatěžujících, které filtruje, přesměrovává a rozpouští. Přináší uvolnění, odlehčení a projasnění celkové atmosféry v prostoru. Legenda praví, že zachycené dobré sny následně sklouznou přes peříčka k spícímu a ty špatné jsou zachyceny v ochranné síti pavučiny (v tomto případě květ života v mandale) a spáleny paprskem ranního sluníčka.

DĚKUJTE svým snům, ať už jsou jakékoliv neb nás informují o nás samotných. O změnách, které můžeme uskutečnit. Směru kudy a kam se vydat a mnohdy svým laskavým průběhem tělo doplní o blahodárnou sílu, výživu a odpočinek.

Obraz svou barevnou kompozicí působí zejména na 4. a 5. čakru. Modrá barva může být vhodnou oporou v době přetížení, neklidu a nesoustředěnosti neb zprostředkovává pocit klidu, harmonie, bezpečí, míru, uvolnění, vyrovnanosti a pocitu dálek bez hranic a omezení s vnitřní svobodou.

V obraze je zakomponován i dílek zelené barvy, tudíž je i lásky-plným zdrojem síly pro srdíčko a 4. čakru, kde se nachází. Zelená je zdrojem hojnosti, důvěry, rovnováhy, bujné vegetace, obnovení, uvolnění, pružnosti a svěžesti.

ORIGINAL, malba/ kresba na plátno 90x60cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Střed mandaly LAPAČE SNŮ tvoří KVĚT ŽIVOTA, který je symbolem matrice, kosmického řádu, podstaty života - harmonizuje, povzbuzuje, chrání, násobí bílé, odstíňuje černé. Součástí obrazu je související text ... LAPAČ SNŮ ... a jednoduchá meditace. Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit hudbou souznící s vaší přítomností a naladěním sluchových pohárků.

P.S.: jedna praktická ze života - alergici si s namalovanými lapači lebedí neb nespouští kýchací akce a reakce. ... DĚKUJI ... alergikům za zpětné vazby.


(id:20240)
5 000,-
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 1)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02