AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - JEMNOST, NĚHA ... - original, plátno 100x80cm, akryl s křišťály

... MANDALA - JEMNOST, NĚHA ... - original, plátno 100x80cm, akryl s křišťály

Symbolikou, poselstvím, vzkazem obrazu je ZJEMNĚNÍ všeho co cítíte, vnímáte, že je "na sílu", tvrdé, krkolomné, nepoddajné, nehybné, hrubé a prvo-pohledově neměnné. ZJEMNĚTE PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK neb právě ten TVOŘÍ vaši budoucnost. Žijte PŘÍTOMNOSTÍ a udělejte si ji NÁDHERNOU. Můžete začít maličkostí, třeba jen tím, že se USMĚJETE a neznám člověka, kterému by srdečný úsměv neslušel, neprospěl a nepotěšil i druhé. Je to maličkost, která nic nestojí a je solí nad zlato.

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 2., 3. a 4. čakru (barvy oranžová, žlutá, růžová, bílá, zlatá)

Růžová je barvou srdce, něhy, jemnosti, čistých duševních pocitů lásky na vyšší duchovní úrovni.

Oranžová barva je symbolem radosti, tvořivosti, aktivity, sebe-důvěry, síly a odvahy zvládnout cokoliv.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost a nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

ORIGINAL, malba/ kresba na plátno 100x80cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Střed obrazu tvoří KVĚT ŽIVOTA, který je symbolem matrice, podstaty života v jednom. Součástí obrazu je související text ... MANDALA - JEMNOST, NĚHA ... a jednoduchá meditace. Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit hudbou souznící s vaší přítomností a naladěním sluchových pohárků.


(id:20241)
8 000,-
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 1)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02