AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MOTIV PŘÍRODY - KŘIŠŤÁLOVÉ SRDCE - MODRÁ ... - original, plátno 60x60cm, akryl s křišťály

... MOTIV PŘÍRODY - KŘIŠŤÁLOVÉ SRDCE - MODRÁ ... - original, plátno 60x60cm, akryl s křišťály

Intuitivní obraz inspirovaný přírodou, celoroční změnou podoby stromů, květy, sluncem, srdcem a jeho jedinečným rytmem, který žijeme a většinu času vědomě nevnímáme, kameny, vodou, hloubkou jednoduchosti, laskavostí, zemitostí a dokonalou souhrou všeho, co souvisí, ladí a vytváří pevný harmonický celek. Obraz je spojením s místem síly a bezpečí. Je to pozitivec, který odnáší do radostného přesahu.

MODRÁ BARVA v přírodě je harmonickým ochlazujícím doplněním teplého, vřelého a zahřívajícího. Vede směrem dovnitř, k sobě, zachumlává, uklidňuje, uvolňuje, zjemňuje, minimalizuje, zvýrazňuje jakékoliv přechody a kontrasty, přemosťuje a otevírá prostor intuice a vnitřní svobody. Navozuje pocit dálek bez hranic a omezení. Je cennou oporou v době přetížení, neklidu, nesoustředěnosti a pomáhá lidem, kteří jsou dlouhodobě ve stresu a pod tlakem. MODRÁ je BARVOU KOMUNIKACE NA VŠECH ÚROVNÍCH. Je nadějí, spřízněncem, potenciálem nového vedeného linkou intuice, řádu, klidu a disciplíny.

ORIGINAL, malba na plátno 60 x 60 cm se zakomponováním velkého množství drobných křišťálů a dominantních 4ks velkých diamantových křišťálů a pískových kamenů. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma ... MOTIV PŘÍRODY - KŘIŠŤÁLOVÉ SRDCE - MODRÁ ... . Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit blahodárným tichem bo souznící meditační hudbou ladící s vaší momentální přítomností.


(id:20266)
7 000,-
dostupnost: skladem
(kusů na skladě: 1)

aktualizováno: 21.07.2024 10:32:17