AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ZAKÁZKOVÁ REALIZACE paní Pavlínka - original, plátno 50x70cm, akryl s křišťály - ... MANDALA - 5. ČAKRA III. ...

ZAKÁZKOVÁ REALIZACE paní Pavlínka - original, plátno 50x70cm, akryl s křišťály - ... MANDALA - 5. ČAKRA III. ...

Symbolickou barvou pro 5. čakru (krční, komunikační) je SVĚTLE MODRÁ, STŘÍBRNÁ a ZELENAVĚ MODRÁ, smyslovou funkcí SLUCH, elementem ÉTER. Krční čakra mostí myšlenky a cítění, vytváří reakce na akce. Je nesmírně důležitou spojnicí všech spodních čaker s čakrami hlavy a současně propojuje OBSAHY všech čaker s vnějším světem. Přes 5. čakru vyjadřujeme vše, co žijeme – smích, pláč, radost, lásku, strach, vztek, záměry, přání, myšlenky, názory, náš „neviditelný“ vnitřní svět.

Na tělesné úrovni má spojitost se vším v oblasti krku, týlu, spodní čelisti, uší, hlasu, hrtanu, průdušek, horní částí plic, hltanu, paží a štítné žlázy. Nachází se mezi krční jamkou a ohryzkem. Je spojena s krční páteří a otevírá se směrem dopředu.

Krční čakra nás informuje o aktivitě vyjadřovacích schopností, komunikaci a tvůrčí inspiraci.

Modrá barva může být vhodnou oporou v době přetížení, neklidu a nesoustředěnosti neb zprostředkovává pocit klidu, harmonie, bezpečí, míru, uvolnění, vyrovnanosti a pocitu dálek bez hranic a omezení s vnitřní svobodou.

V oblasti 5. čakry se nachází duchovní síla POCITU a VNUKNUTÍ. Dovolte si dát DŮVĚRU a SÍLU PŘIJMOUT a OTEVŘÍT své pocity. NASLOUCHAT náhlým vnuknutím, která přichází v přátelství bez záměru ublížit. Můžete se na ně spolehnout, jsou tu PRO vás. ZMĚNA JE MOŽNÁ KDYKOLIV.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno velikosti 50x70cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Střed mandaly je doplněn kresbou sanskrtského symbolu 5. čakry Višuddhi stříbrné barvy. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace.


(id:20235)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 21.07.2024 10:32:17