GALERIE OBRAZŮ S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... ZLATÝ ANDĚL - HOJNOST ... - originál, akryl s křišťály, plátno 50x70cm

... ZLATÝ ANDĚL - HOJNOST ... - originál, akryl s křišťály, plátno 50x70cm

Anděl je bytost symbolizující ochranu, podporu, bezpodmínečnou lásku a bezpečí. Je přítomností, pohlazením, dotykem, laskavým tichem, klidem a obejmutím. Je vším, co v daný okamžik potřebujeme, o co požádáme a jsme schopni přijmout, zvědomit a pochopit. Preventivně připomínám, že VŠE JE V POŘÁDKU a ať se děje cokoliv, je DOKONALÉ.

HOJNOST je dostatek, svěžest, bohatství, absolutno, plnost, štědrost, žena, úroda a zrození.

Zlatá barva symbolizuje skutečný střed, univerzální lásku, moudrost, nejvyšší hodnoty, velkorysost, blahobyt a poznání.

Žlutá je barvou SVĚTLA a vždy v sobě nese podstatu jasna, radosti, tvořivosti a štěstí. Žlutá báječně působí na nervy a podporuje radost ze života. Přeměňuje oblaka deprese, starostí, sklíčenosti a splínu ve sluneční Zář, která rozjasní tvář.

Inspirujte se vším, v čem je vám milo, hezky a laskavo. Jednou z možností je … PŘÍRODA …, BÁJEČNICE TVOŘIVÁ. Čím víc krás objevíte uvnitř sebe i kolem vás, tím víc HOJNOSTI budete schopni přijmout i darovat, to je nevyhnutelné.

ORIGINAL, malba na plátno 50x70cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků a kresbou květů bílé barvy. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace.


(id:20020)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 11.04.2024 15:43:17