AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - 1. ČAKRA ... - original, plátno 40x40cm, akryl s křišťály

... MANDALA - 1. ČAKRA ... - original, plátno 40x40cm, akryl s křišťály

Symbolickou barvou pro 1. čakru (základní, kořenovou) je OHNIVĚ ČERVENÁ, smyslovou funkcí ČICH, elementem ZEMĚ. Základní čakra tvoří životně důležitý zdroj vitální energie pro vyšší čakry, proto je nesmírně důležité, aby byla v ROVNOVÁZE. Na tělesné úrovni má spojitost se vším, co je pevné – kosti, zuby, páteř, nehty, též s tlustým střevem, konečníkem, prostatou, tvorbou krve a buněčných tkání. Nachází se mezi řití a pohlavními orgány. Navazuje na kostrč a otevírá se směrem dolů.

Je spojená s fyzickým bezpečím a otázkami týkajících se oblastí financí, kariéry, bydlení, dostatku, majetku, vůlí být, pevně stát oběma nohama na zemi, vytrvat, prosadit se a zvládnout jakoukoliv životní situaci. Je prostředníkem hlubokého spojení se Zemí.

ČERVENÁ je barvou vnitřního jádra naší planety, energie a aktivity. Vyzařuje teplo, oživení a povzbuzení. Je symbolem chuti do života, výrazem emocí a lásky k smyslovému životu, zážitkům a zdolávání nesnází. Má největší schopnost proniknout, revitalizovat a zintenzivnit.

V oblasti 1. čakry se nachází duchovní síla ROZHODOVÁNÍ. Dovolte si dát DŮVĚRU a SÍLU zvládnout vše po čem toužíte, o čem sníte, co si přejete, co je pro vás v myšlenkách dosažitelné. ZMĚNA JE MOŽNÁ KDYKOLIV.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno velikosti 40x40cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Střed mandaly je doplněn kresbou sanskrtského symbolu 1. čakry Muladhara zlaté barvy. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace.


(id:20045)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02