GALERIE OBRAZŮ S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MANDALA - LAPAČ SNŮ IV. ... - original, plátno 90x60cm, akryl s křišťály

... MANDALA - LAPAČ SNŮ IV. ... - original, plátno 90x60cm, akryl s křišťály

Lapač snů je OCHRANNÝM SYMBOLEM pro dobrý, kvalitní, posilující spánek a rozpouští sny nedobré, temné a zatěžující. Přináší uvolnění, odlehčení a projasnění celkové atmosféry v prostoru. Legenda praví, že zachycené dobré sny následně sklouznou přes peříčka k spícímu a ty špatné jsou zachyceny v ochranné síti pavučiny (mandaly) a spáleny paprskem ranního slunce.

DĚKUJTE svým snům, ať už jsou jakékoliv neb nás informují o nás samotných. O změnách, které můžeme uskutečnit. Směru kudy a kam se vydat a mnohdy svým laskavým průběhem tělo doplní o blahodárnou sílu, výživu a odpočinek. Přináší indicie, které mohou být odrazovým můstkem nového nebo ukončením nepotřebného, co už neslouží a nenaplňuje.

Obraz svou barevnou kompozicí působí zejména na zemitou, kořenovou 1. čakru a otevírá srdeční 4. čakru.

Hnědá je barvou země, tepla, útulnosti, laskavé mateřské ochrany, podpory, stability, spolehlivosti, jistoty a blahobytu. Vyjadřuje touhu po jednoduchém, klidném životě spojeném s přírodou. Lidé milující hnědou stojí pevně nohama na zemi a jsou nedílně svázáni s domovem.

ORIGINAL, malba/kresba na plátno velikosti 90x60cm technikou akryl se zakomponováním mnoha drobných křišťálků. Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače. Součástí obrazu je související text a jednoduchá meditace.


(id:20049)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 26.02.2024 17:03:51