AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > ... MINIMALISTICKÝ INTERIÉROVÝ OBRAZ - MOTIV PŘÍRODY ... - original, plátno na vyšším rámu 150x100cm, akryl s křišťály a dary přírody

... MINIMALISTICKÝ INTERIÉROVÝ OBRAZ - MOTIV PŘÍRODY ... - original, plátno na vyšším rámu 150x100cm, akryl s křišťály a dary přírody

Obraz barevnou kompozicí přináší hřejivý pocit útulného, klidného, laskavého a harmonického domova. Je spojením s místem síly a bezpečí. Je vytvořen z darů přírody – kamene, bylinek, lučních květin a křišťálů v doplnění podporujících zemitých barev, které povznáší.

Hnědá barva a její odstíny inspirují k jednoduchému životu spjatému s přírodou a přirozeně nás vedou k její laskavé ochraně a péči. Jsou pevným základem, zakořeněním, trpělivostí, vděčností, mateřskou láskou a obejmutím. Na hnědou se můžeme kdykoliv spolehnout, je to spřízněnec, který tady je … vždy … pro nás.

ORIGINAL, malba na plátno s vyšší rámem 150x100cm ze zakomponováním velkého množství křišťálů, zahradních kamenů, lučních květin a bylinek. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma ... MOTIV PŘÍRODY ... . Malebnou podmalbu obrazu lze vytvořit blahodárným tichem bo souznící meditační hudbou ladící s vaší momentální přítomností.


(id:20063)
0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 13.06.2024 09:44:02