AUTORSKÉ OBRAZY S KŘIŠŤÁLY - JANA KATEŘINA KASTNEROVÁ - výtvarnice

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů

E-SHOP - ORIGINÁLY obrazů > … MANDALA – KOMUNIKACE X. … - original, plátno 110x110cm, akryl s křišťály

… MANDALA – KOMUNIKACE X. … - original, plátno 110x110cm, akryl s křišťály

Obraz barevnou kompozicí blahodárně působí zejména na 5. čakru v oblasti krku, která je podporou komunikace všemi směry, tvůrčího sebevyjádření, otevřenosti, důvěry, poznání, nezávislosti, šíře, inspirace a přístupu k jemnějším úrovním bytí.

Modrá barva může být vhodnou oporou v době přetížení, neklidu a nesoustředěnosti neb přináší pocit klidu, harmonie, bezpečí, míru, uvolnění, vyrovnanosti a pocitu dálek bez hranic a omezení s vnitřní svobodou.

V obraze je zakomponován i dílek zelené barvy, tudíž je i lásky-plným zdrojem síly pro srdíčko a 4. čakru, kde se nachází. Zelená je zdrojem hojnosti, důvěry, rovnováhy, bujné vegetace, obnovení, uvolnění, pružnosti a svěžesti.

Obraz je příjemným doplněním prostor ... komunikačních ... - terapeutické místnosti, ordinace, přednáškové sály, centra osobního rozvoje, jógová centra, kavárny, obývací prostor, ...

ORIGINAL, malba/kresba na plátno 110x110cm technikou akryl s křišťály. Obraz je doplněn symbolem KVĚT ŽIVOTA, který spojuje všechny esence naší mysli, srdíčka i duše v JEDNO. Součástí obrazu je jednoduchá meditace a související text na téma … MANDALA – KOMUNIKACE X. … . Podmalbu obrazu lze vytvořit tichem bo hudebním doprovodem souznícím s momentální přítomností a naladěním sluchových pohárků posluchače.


0,-
dostupnost: vyprodáno
(kusů na skladě: 0)

aktualizováno: 21.07.2024 10:32:17